Comfort Zone TRANQUILLITY Body Cream
Comfort Zone

Comfort Zone TRANQUILLITY Body Cream

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 8,930.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem-Ushqyes Aromatik për trupin, e ushqen dhe e hidraton lëkurën, duke e lënë atë të butë, të mëndafshtë dhe me një aromë të këndshme.  Me TrimoistTM, betaglukan, vaj Amaranti, vanilje dhe trëndafil.

Përdorimi: Për t’u aplikuar çdo ditë mbi të gjithë trupin.

Përbërësit: Aqua / Water / Eau, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Isononanoate, Orbignya Oleifera Seed Oil, C12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Butyrospermum Parkii Butter / Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Tocopherol, Isoamyl Laurate, Dicaprylyl Carbonate, Sodium Acrylates/Beheneth-25 Methacrylate Crosspolymer, Parfum / Fragrance, Sorbitan Laurate, Amaranthus Caudatus Seed Extract, Hydrogenated Polydecene, Caprylyl Glycol, Oleyl Erucate, Propylheptyl Caprylate, Limonene, Sodium Anisate, Hexyldecanol, Hexyldecyl Laurate, Xanthan Gum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Edta, Juniperus Virginiana Oil, Caprylhydroxamic Acid, Geraniol, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Lauryl Glucoside, Coumarin, Linalool, Hydroxycitronellal, Citrus Aurantium Dulcis Oil / Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Pelargonium Graveolens Oil, Isoeugenol, Citral, Vetiveria Zizanoides Root Oil, Santalum Album Oil / Santalum Album (Sandalwood) Oil, Rosa Damascena Flower Oil, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate.


Shpërndaje