Comfort Zone Sun Soul Stick SPF50+
Comfort Zone

Comfort Zone Sun Soul Stick SPF50+

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,490.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Sun stick pëpjesët e ndjeshmeStick me nivel të lartë mbrojtjeje UVA dhe UBA. Ideal për ato zona delikate që kërkojnë më shumë mbrojtje, si për shembull hunda, pjesa përreth syve, qukat, njollat e zeza dhe të çarat. Me një madhësi praktike për t’u mbajtur në xhep siguron përdorimin e lehtë dhe të shpeshtë sa herë që nevojitet.

Përbërësit:  Betaglucan; Dyll orizi; Gjalpë karate; Vaj kastori;Filtra UVA dhe UBA.Shpërndaje