Comfort Zone Sun Soul Tan Maximizer 200ml
Comfort Zone

Comfort Zone Sun Soul Tan Maximizer 200ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,165.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Ideale për të përgatitur lëkurën ndaj ekspozimit në dielli dhe për të arritur një nxirje më intensive dhe që zgjat në kohë. Kjo formulë e freskët dhe jo e yndyrshme, e përshtatshme për fytyrën dhe trupin, kombinon ACETYL TYROSINE, për të përmirësuar sintezën e melaninës dhe një peptid ADN-DEFENSE për të mbrojtur lëkurën nga fotoplakja. Rezultati është një nxirje më intensive, e barabartë dhe afatgjatë.

Përbërësit:  94,6% përbërës me origjinë natyrale dhe 95,5% lëndë të para të biodegradueshme, përfshin ujë në formulë.Shpërndaje