Comfort Zone Sun Soul Milk SPF30 150ml
Comfort Zone

Comfort Zone Sun Soul Milk SPF30 150ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,955.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Për të përmbushur nevojat e adhuruesve të natyrës dhe sporteve ujore [comfort zone] ka zhvilluar këtë krem dielli shumë rezistent ndaj ujit për fytyrën dhe trupin, që siguron mbrojtje afatgjatë për lëkurën, duke mbrojtur njëkohësisht mjedisin ujor. Ai minimizon shpërndarjen e filtrave në mjedis dhe për këtë arsye është ideal për adhuruesit e sporteve ujore. Formula FRAGRANCE FREE e bën atë të përshtatshëm edhe për lëkurat më të ndjeshme.

Përbërësit:  84.3% e përbërësve të këtij produkti janë me origjinë natyrale.

 


Shpërndaje