Comfort Zone Sun Soul Aloe Gel 150ml
Comfort Zone

Comfort Zone Sun Soul Aloe Gel 150ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,720.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Ndihmoni lëkurën tuaj me xhelin e fuqishëm freskues të pasuruar me lëng Aloe Vera me veti të njohura qetësuese dhe vaj Argani për të ushqyer lëkurën.

Rezultatet: Ndihmon në lehtësimin e skuqjes dhe rivendosjen e barrierës së lëkurës.

96.5% përbërës me origjinë natyrale

Shpërndaje