Comfort Zone Sublime Skin Oil Serum 60ml
Comfort Zone

Comfort Zone Sublime Skin Oil Serum 60ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 13,020.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Serum vajor që ushqen dhe rigjeneron lëkurën me Cell-Support TechnologyTM. Kjo teksturë unike  i jep këtij produkti një cilësi sensoriale dalluese nga të tjerët. Vaji Marakuja stimulon dhe nxit një rigjenerim  thellë dhe shume delikat. Kjo formulë e pasur, kryesisht e përbërë nga ingredientë natyrale, jep sasine e duhur te ushqimit për një lëkurë kompakte dhe të butë. Ideal për tu përdorur nga femrat në fazën e menopauzës.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël në fytyrë dhe qafë, çdo mbrëmje. Masazhojeni lehtë deri sa të përthithet nga lëkura.

Përbërës aktivë: Eco-sustainable Maracuja OilAbyssinian seed oil, I pasur me Omega 3 dhe 6.Shpërndaje