Comfort Zone Sublime Skin Oil Cream 30ml
Comfort Zone

Comfort Zone Sublime Skin Oil Cream 30ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 11,780.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem vajor me efekt ushqyes dhe rigjenerues me Cell-Support TechnologyTM. I formuluar për të luftuar tharjen ekstreme, humbjen e densitetit të lëkurës, fenomen mjaft tipik në periudhën e menopauzës. 

Përdorimi: Aplikoni në mëngjes dhe në mbrëmje, duke masazhuar fytyrën dhe qafën deri sa të përthithet.

Përbërës aktivë: Ekstrakte Cikore. Ekstrakt Detar Bioteknologjik. Vaj farash Abyssinian. Squalene  e bimëve nga vaji i ullirit. 97.8% e përbërësve janë me origjinë natyrale.


Shpërndaje