Comfort Zone Sublime Skin Micropeel Lotion
Comfort Zone

Comfort Zone Sublime Skin Micropeel Lotion

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 4,875.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Locion perfekt për fytyrën, i formuluar me acid laktik dhe glukonolactone për mikroeksfolim të butë dhe progresiv të përditshëm.

Përdorimi: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në një copë pambuku dhe prekni butësisht në fytyrë dhe qafë në lëkurë të pastruar. 

Formulimi: 99% përbërës me origjinë natyrale pa silikone, derivate shtazore, vajra minerale, ngjyrues artificialë, etoksilate (PEG) dhe akrilate. Pa aroma të shtuara.


Shpërndaje