Comfort Zone Sublime Skin Lift & Firm Ampoule
Comfort Zone

Comfort Zone Sublime Skin Lift & Firm Ampoule

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 6,125.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Trajtim kozmetik intensiv me Peptide kundër rrudhave, Faktorë të Rritjes (EGF) dhe Makro Acid Hyaluronik për një efekt forcues dhe rrudha më pak të dukshme. Lëkura rimbushet menjëherë dhe bëhet më e lëmuar.

Përdorimi: Lyejeni produktin në fytyrë, qafë dhe gjoks derisa të përthithet plotësisht. Më pas aplikoni serumin dhe kremin tuaj të zakonshëm. Përsëriteni këtë aplikim në mëngjes dhe në mbrëmje. Shmangni kontaktin me sytë.

Formulimi: 99.5% përbërës me origjinë natyrale. pH 5-6. Pa silikone, etoksilate, EDTA dhe akrilate. Pa aromë sintetike.


Shpërndaje