Comfort Zone Sublime Skin Fluid Cream
Comfort Zone

Comfort Zone Sublime Skin Fluid Cream

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 12,500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem hidratues që tonifikon dhe forcon. I krijuar me një ekstrakt botanik anti-plakje të Achillea Mil-lefolilum, ai e bën lëkurën të shëndetshme, të lëmuar dhe me shkëlqim. Përdoreni në kombinim me Sublime Skin Intensive Serum.

Përdorimi: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje pas serumit Sublime Skin Intensive për një efekt më të madh anti-plakje dhe hidratues.

Formulimi: 98,9% përbërës me origjinë natyrale pa silikone, derivate shtazore, vajra minerale, ngjyrues artificialë, etoksilate (PEG) dhe akrilate.


Shpërndaje