Comfort Zone Sublime Skin Eye Cream
Comfort Zone

Comfort Zone Sublime Skin Eye Cream

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 7,500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem që vepron mbi rrudhat, rrathët e syve dhe qeskat që krijohen në këtë zonë.  I formuluar me një kompleks peptidik, kafeinë, eskinë dhe ekstrakte botanike, korrigjon dukshëm shenjat e plakjes: rrudhat, qeskat poshtë syve, rrathët e errët dhe rrudhat poshtë e anash syve.  Ky krem këshillohet të përdoret në fytyra me prezencë rrudhash, rrathësh të errët, dhe shenja të tjera fryrje në konturin e syve. 

Përdorimi: Aplikoni në zonën e konturit të syve dy herë në ditë, mëngjes dhe mbrëmje.

Përbërës aktivë: Ribwort plantain.Kafeine dhe aescin.Perberje peptidesh me chrysin. Pa silikone. 96.6% e përbërësve janë me origjinë natyrale.


Shpërndaje