Comfort Zone Sublime Skin Cream 200ml
Comfort Zone

Comfort Zone Sublime Skin Cream 200ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 13,020.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem me mikro dhe makro acid jaluronik, ekstrakt peonia dhe palmytoil glicine. Vepron në qelizat e lëkurës nëpërmjet Archi-Lift™ Technology. Gjatë përdorimit silueta e fytyrës bëhet më e definuar dhe lëkura më kompakte dhe e ushqyer. Zonat ku ka prezencë rudhash bëhen dukshëm më  mbushura dhe të tërhequra. Produkti është ideal për lëkura të maturuara, normale, mikse ose të dehidratuara.

Përdorimi: Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë pas serumit. Masazhoni fytyrën dhe qafën deri në përthithje të plotë.

Përbërës aktivë: Mikro dhe makro acid jaluronik; Ekstrakt Peony; Albiflora; Palmytoil Glycine; Pa silikone. 89% e përbërësve janë me origjinë natyrale. 


Shpërndaje