Comfort Zone Sublime Lift-Mask 60ml
Comfort Zone

Comfort Zone Sublime Lift-Mask 60ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 9,375.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Maskë për fytyrën me përbërje  pasur kremoze, por që përthithet shpejt. Nuk lë shenja dhe nuk kërkon shpëlarje. Tendos dhe rimbush lëkurën duke dhuruar një pamje  më të re. Mund të përdoret gjatë ditës ose natën ndërkohë që flini. Në mëngjes fytyra do të jetë më e qetë dhe lëkura më kompakte. Keshillohet për lëkura të maturuara dhe me rrudha.

Përdorimi: Aplikoni në mëngjes ose në mbrëmje në lekurë të pastër, nëpërmjet furçës që gjeni në paketim. Lereni te perthithet. Nuk ka nevojë të përdorni produkte të tjera pas vendosjes së maskës.

Përbërësit aktivë: Tapioca starch; Makro acid jaluronik 0.1 %; Gjalpe Illipe; 98.8% e përbërësve janë me origjinë natyrale.


Shpërndaje