Comfort Zone Specialist Hand Cream 75ml
Comfort Zone Specialist Hand Cream 75ml
Comfort Zone

Comfort Zone Specialist Hand Cream 75ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,480.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem hidratues, që përthithet shpejt, për duar. Me Sacha Inchi Oil dhe Panthenol, ajo promovon një veprim mbrojtës në lëkurë për duar të buta, të hidratuara dhe me aromë delikate. Ideale për të gjitha llojet e lëkurës. 

Përdorimi: Aplikoni si dhe kur kërkohet, duke përsëritur aplikimin gjatë ditës, masazhoni derisa të përthithet plotësisht.

Përbërësit: 95% përbërës me origjinë natyrale. pH 5-5.5 Pa aromë sintetike, silikone, SLES, SLS. I përshtatshëm për veganët.

 AQUA / WATER / EAU, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, GLYCERIN, OCTYLDODECANOL, PROPANEDIOL, SQUALANE, SORBITAN STEARATE, PANTHENOL, CRAMBE ABYSSINICA SEED OIL, GLYCERYL STEARATE CITRATE, ZEA MAYS STARCH/ ZEA MAYS (CORN) STARCH, PHENOXYETHANOL, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, LAUROYL LYSINE, PARFUM / FRAGRANCE, PENTAERYTHRITYL STEARATE/CAPRATE/CAPRYLATE/ADIPATE, PLUKENETIA VOLUBILIS SEED OIL, STEARIC ACID, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, DISODIUM EDTA, SUCROSE COCOATE, XANTHAN GUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TOCOPHEROL, SODIUM HYDROXIDE.


Shpërndaje