Comfort Zone SKIN REGIMEN URBAN SHIELD SPF30 40ml
Comfort Zone

Comfort Zone SKIN REGIMEN URBAN SHIELD SPF30 40ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 6,575.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Me filtra anti-ndotje UVA / UVB, Ekstrakti i Luleradhiqes dhe Longevity ComplexTM , ky produkt mbron lëkurën nga stresi mjedisor dhe ndotja për një lëkurë të ndritshme, të shëndetshme dhe madje të njëtrajtshme. Duhet të aplikohet pas trajtimit peeling. Rekomandohet veçanërisht për lëkurën e lodhur, të stresuar me shenjat e para të plakjes, ndryshimet e ngjyrave, melasmën, linjat dhe rrudhat.

Përdorimi: Vendosni një shtresë të barabartë në fytyrë dhe qafë pas kremit. Masazhojeni derisa të përthithet plotësisht. Produkti mund të përdoret me të gjitha kremrat, dhe vetëm për lëkurë të kombinuar ose në klimë të nxehtë dhe të lagësht.

Përbërësit: 63.8% përbërës me origjinë natyrale. pH 6-7 Pa aromë sintetike, silikone, SLES, SLS. I përshtatshëm për veganët. AQUA / WATER / EAU, NEOPENTYL GLYCOL DIHEPTANOATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HOMOSALATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, ISOPENTYLDIOL, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, TAPIOCA STARCH / TRITICUM VULGARE (WHEAT) STARCH, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, CETYL ALCOHOL, PROPANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM POLYACRYLATE, BENZYL ALCOHOL, PENTYLENE GLYCOL, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-11, SPINACIA OLERACEA LEAF EXTRACT / SPINACIA OLERACEA (SPINACH) LEAF EXTRACT, CARNOSINE, ARISTOTELIA CHILENSIS FRUIT EXTRACT, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TARAXACUM OFFICINALE RHIZOME/ROOT EXTRACT / TARAXACUM OFFICINALE (DANDELION) RHIZOME/ROOT EXTRACT, DISODIUM EDTA, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, GLYCERIN, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, TEPHROSIA PURPUREA SEED EXTRACT, TIN OXIDE, BHT, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, AMMONIUM C6-16 PERFLUOROALKYLETHYL PHOSPHATE, CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE, CI 77491/ IRON OXIDES.


Shpërndaje