Comfort Zone SKIN REGIMEN Hand Cream 75ml
Comfort Zone

Comfort Zone SKIN REGIMEN Hand Cream 75ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,480.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem i lehtë hidratues për duart, përthithet shpejt dhe ka aromë natyrale. Ushqyes dhe antioksidant, ruan dhe promovon hidratimin dhe mbrojtjen e duarve. 

Përdorimi: Nëse është e nevojshme, aplikoni disa herë në ditë dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht.

Përbërësit: 97% përbërës me origjinë natyrale. pH 5-6,3 Pa aromë sintetike, silikone, SLES, SLS. I përshtatshëm për veganët. AQUA / WATER / EAU, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, GLYCERIN, PROPANEDIOL, SQUALANE, SORBITAN STEARATE, CRAMBE ABYSSINICA SEED OIL, GLYCERYL STEARATE CITRATE, ZEA MAYS STARCH/ ZEA MAYS (CORN) STARCH, PHENOXYETHANOL, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, LAUROYL LYSINE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, JUNIPERUS VIRGINIANA OIL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, DISODIUM EDTA, SUCROSE COCOATE, XANTHAN GUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, TOCOPHEROL, JUNIPERUS PHOENICEA GUM EXTRACT, COPAIFERA OFFICINALIS RESIN / COPAIFERA OFFICINALIS (BALSAM COPAIBA) RESIN, OCIMUM SANCTUM LEAF EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, ANIBA ROSODORA WOOD OIL / ANIBA ROSODORA (ROSEWOOD) WOOD OIL.


Shpërndaje