Comfort Zone SKIN REGIMEN 1.85 HA Booster 25ml
Comfort Zone

Comfort Zone SKIN REGIMEN 1.85 HA Booster 25ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 9,920.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Përqendrimi i tre formave molekulare të Acidit Hialuronik (Mikro, Makro dhe Ndërlidhur) dhe Longevity Complex™ . Ndihmon në ruajtjen e hidratimit të lëkurës dhe zvogëlon shenjat e plakjes. Ideal për të korrigjuar rrudhat e mimikës. Aromë natyrale.

Përdorimi: Në mëngjes dhe mbrëmje pas pastrimit, vendosni disa pika prej 1.85 HA Booster në  fytyrë dhe qafë të pastruar, veçanërisht në linjat dhe rrudhat më të dukshme. Pasi të përthithet, aplikoni kremin.

Përbërësit: 99,2% përbërës me origjinë natyrale. pH 5.3-6.3 Pa aromë sintetike, silikone, SLES, SLS. I përshtatshëm për veganët. AQUA / WATER / EAU, GLYCERIN, HYDROLYZED SODIUM HYALURONATE, PROPANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM HYALURONATE, ARISTOTELIA CHILENSIS FRUIT EXTRACT, CARNOSINE, SPINACIA OLERACEA LEAF EXTRACT / SPINACIA OLERACEA (SPINACH) LEAF EXTRACT, XANTHAN GUM, CARRAGEENAN, CITRIC ACID, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER, TEPHROSIA PURPUREA SEED EXTRACT, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE.


Shpërndaje