Comfort Zone SKIN REGIMEN 1.0 Tea Tree Oil  25ML
Comfort Zone

Comfort Zone SKIN REGIMEN 1.0 Tea Tree Oil 25ML

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 9,920.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Koncentrat purifikues i formuluar me vaj Tea Tree, Acid Mandelic dhe Longevity Complex. Vepron tek imperfeksionet, poret e zgjeruara dhe aknet, redukton pamjen e tyre duke siguruar një lëkurë të butë, të pastër dhe me ngjyrë të njëtrajtshme. 

Përdorimi: Vendosni produktin gjatë natës, në të gjithë fytyrën, për të zvogëluar dhe ekuilibruar vajin e tepërt ose specifikisht në zonat me puçrra dhe papërsosmëri për një veprim korrigjues. Shpëlajeni fytyrën të nesërmen në mëngjes. Aplikoni çdo ditë për një muaj. Ne rekomandojmë përdorimin e një SPF gjatë ditës.

Përbërësit: 93,7% përbërës me origjinë natyrale. pH 4,2-4,6 Pa aromë sintetike, silikone, SLES, SLS. I përshtatshëm për veganët. AQUA / WATER / EAU, PROPANEDIOL, ALCOHOL DENAT., MANDELIC ACID, SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL/MELALEUCA ALTERNIFOLIA (TEA TREE) LEAF OIL, 1,2-HEXANEDIOL, SODIUM HYDROXIDE, DICAPRYLYL CARBONATE, ARISTOTELIA CHILENSIS FRUIT EXTRACT, CARNOSINE, SCLEROTIUM GUM, SPINACIA OLERACEA LEAF EXTRACT / SPINACIA OLERACEA (SPINACH) LEAF EXTRACT, XANTHAN GUM, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, CITRIC ACID, TEPHROSIA PURPUREA SEED EXTRACT, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE.


Shpërndaje