Comfort Zone Sacred Nature Exfoliant Mask
Comfort Zone

Comfort Zone Sacred Nature Exfoliant Mask

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 5,625.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Maskë peel organike me glukonolakton 9% për shtresim delikat dhe shkëlqim të menjëhershëm. Me antioksidant Extract Garden që rrit rezistencën dhe vitalitetin e lëkurës. 

Përdorimi: Në mbrëmje, vendosni një shtresë në fytyrë dhe qafë. Lëreni të veprojë për 15 deri në 20 minuta. Shpëlajeni me ujë. Përdorni deri në tre herë në javë. 

Përbërës aktivë: 99.8% përbërës me origjinë natyrale, AQUA / WATER / EAU, CITRUS AURANTIUM DULCIS FRUIT WATER / CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) FRUIT WATER, GLUCONOLACTONE, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, AGAR, ARGININE, XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, SCLEROTIUM GUM, MYRTUS COMMUNIS LEAF EXTRACT, PUNICA GRANATUM PEEL EXTRACT, SAMBUCUS NIGRA FRUIT EXTRACT, SUCROSE LAURATE, ZEA MAYS STARCH/ ZEA MAYS (CORN) STARCH, SODIUM DEHYDROACETATE, BENZYL ALCOHOL, SACCHAROMYCES FERMENT LYSATE FILTRATE, CITRIC ACID.


Shpërndaje