Comfort Zone REMEDY Toner
Comfort Zone

Comfort Zone REMEDY Toner

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,970.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Tonifikues që qetëson dhe forcon lëkurën e ndjeshme dhe që ka tendencë  skuqet. Përdorimi i tij është ideal gjatë ekspozimit në diell. Gjithashtu gjatë ditës kur kalojmë kohë në ambiente të mbyllura me ajër të kondicionuar të ftohtë ose të ngrohtë, ky produkt rihidraton dhe mbron lëkurën.

Përdorimi: Produkti është ideal për përdorim të përsëritur gjatë ditës. Lëreni të avullojë në mënyrë natyrale. Mos e spruconi direkt në sy.

Përbërës aktivë: Marvel nga Peruja. Prebiotik me origjinë natyrale: Alpha-Glucan Oligosaccharide është një prebiotik që rrjedh nga sheqernat natyrale dhe ka një veprim mbrojtës. Oligosakaridi, duke punuar si prebiotik, mbron integritetin e florës natyrore të lëkurës, duke forcuar kështu mikroorganizmat që bashkëjetojnë në sipërfaqen e lëkurës.
98% përbërës me origjinë natyrale


Shpërndaje