Comfort Zone REMEDY Oil
Comfort Zone

Comfort Zone REMEDY Oil

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 6,080.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Vaj ushqyes, mbrojtës dhe zbutës për fytyrën. Pa silikone dhe pa aroma  shtuara. 

Përdorimi: Vendosni një sasi të vogël të vajit dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht. Produkti mund të aplikohet në mëngjes dhe në mbrëmje, vetëm ose në kombinim me kremin, për të arritur ushqyerjen e lëkurës dhe mbrojtjen optimale.

Përbërës aktivë: Vaj Marula.Vaj Bajamesh.Vaj Susami.Vaj Jojoba. 99% përbërës natyral.


Shpërndaje