Comfort Zone Remedy Kit
Comfort Zone

Comfort Zone Remedy Kit

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 10,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Zbutni dhe forconi lëkurën delikate dhe tepër të ndjeshme të prirur ndaj skuqjes me Remedy Kit, që përmban dy trajtime nga koleksioni Remedy i Comfort Zone. Duke kombinuar një pastrues me një hidratues, formulat pa alkool dhe aroma ofrojnë qetësimin e lëkurës së inflamuar.

I testuar dermatologjikisht. Rekomandohet për llojet e lëkurës të ndjeshme dhe të thata. Pa aromë sintetike, silikone, SLES dhe SLS. Vegane.

Ky Gift Kit përfshin: 

  • Remedy Cream to Oil 100ml - Një pastrues inovativ me një teksturë transformuese që pastron butësisht dhe qetëson ndjeshmërinë e lëkurës.
  • Remedy Defense Cream 60ml - Një hidratues qetësues që krijon një barrierë mbrojtëse pa një ndjesi të rëndë dhe vajore. Ultra-ushqyes, duke e lënë lëkurën të shëndetshme dhe të qetë.
    Shpërndaje