Comfort Zone REMEDY Defense Cream
Comfort Zone

Comfort Zone REMEDY Defense Cream

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 8,060.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem ushqyes, qetësues dhe me efekt barriere. Veçanërisht i rekomanduar për lëkurat e ndjeshme që skuqen shpejt, shumë të thata dhe të dehidratuara. 

Përdorimi: Aplikoni kremin çdo ditë pasi keni pastruar fytyrën, në mëngjes dhe në darkë.

Përbërës aktivë: Marvel nga Peruja. Prebiotik me origjinë natyrale: Alpha-Glucan Oligosaccharide është një prebiotik që rrjedh nga sheqernat natyrale dhe ka një veprim mbrojtës. Oligosakaridi, duke punuar si prebiotik, mbron integritetin e florës natyrore të lëkurës, duke forcuar kështu mikroorganizmat që bashkëjetojnë në sipërfaqen e lëkurës.
98% përbërës me origjinë natyrale


Shpërndaje