Comfort Zone REMEDY Cream to oil
Comfort Zone REMEDY Cream to oil
Comfort Zone

Comfort Zone REMEDY Cream to oil

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 4,590.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Detergjent pastrues për fytyrat e ndjeshme dhe ato që kanë tendencë  skuqen. Përbërja e produktit transformohet në dy faza gjatë përdorimit: 1) Faza fillestare: Produkti është në formë kremi. Duke e aplikuar në lëkurë heq të gjitha papastërtitë: 2) Faza e dytë: Gjatë masazhit kremi kthehet në vaj dhe kështu kompleton pastrimin dhe fytyra mbete e butë dhe e qetë. I këshillueshëm për lëkurat e thata dhe të dehidratuara. Përmban Vaj Marula dhe 97% e përbërësve janë me origjinë natyrale.

Përdorimi: Aplikoni direkt në lëkurë të thatë dhe masazoini me lëvizje rrethore për të favorizuar fazën e transformimit. Shpëlani me ujë të ngrohtë. Evitoni kontaktin me sytë.

Përbërësit: CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, AQUA / WATER / EAU, POLYGLYCERYL-10 MYRISTATE, GLYCERIN, PROPANEDIOL, 1,2-HEXANEDIOL, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SCLEROCARYA BIRREA SEED OIL, SODIUM ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE CROSSPOLYMER, HYDROGENATED POLYDECENE, XANTHAN GUM, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, CITRIC ACID, LAURYL GLUCOSIDE.


Shpërndaje