Comfort Zone HYDRAMEMORY Cream 60ml
Comfort Zone

Comfort Zone HYDRAMEMORY Cream 60ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 8,060.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem i përbërë nga përzierja e disa ekstrakteve natyrale dhe vaji i moringas i marë nga kultivues të çertifikuar. Përmban acid jaluronik makro. Ruan një hidratim të balancuar të lëkurës dhe i jep asaj shkëlqim e butësi. Sapo aplikohet jep një ndjesi freskie që zgjat.

Përdorimi: Aplikoni në fytyrë të pastër, çdo mëngjes dhe mbrëmje.

Përbërësit: Acid makro hialuronik, Përzierje e ekstrakteve natyrore nga lëkura e mollës, thjerrëzave dhe shalqirit, Vaj moringa. 92% përbërës natyralë 


Shpërndaje