Comfort Zone Essential Toner 200ml
Comfort Zone

Comfort Zone Essential Toner 200ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,100.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Toner pa alkool, ideal për  kompletuar pastrimin e fytyrës. Jep hidratimin e duhur dhe rigjallëron indet. Mund të përdoret çdo ditë dhe për çdo lloj lëkure. Aplikimi i tij i jep fytyrës një shkëlqim të menjëhershëm. I përshtatshëm për çdo lloj klime.

Përdorimi: Shkundeni shishen para përdorimit dhe më pas nëpërmjet një pambuku masazhoni lehtë fytyrën.

Përbërësit aktivë: Betaina, një Osmolit natyral, ekstrakt i panxharit të sheqerit. Niacinamide (vitamin PP). 97% e përbërësve janë me origjinë natyrale.


Shpërndaje