Comfort Zone Essential Scrub 60ml
Comfort Zone

Comfort Zone Essential Scrub 60ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,720.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Eksfoliant dy-dimensional që heq papastërtitë dhe minimizon dukjen e poreve. Rivendos shkëlqimin e fytyrës, duke e lënë atë të butë dhe të njëtrajtshme. Rekomandohet për të gjitha lëkurat, veçanërisht për lëkurat e yndyrshme.

Përdorimi: Aplikoni një ose dy herë në javë, në lëkurë të thatë dhe të pastër. Masazhojeni me lëvizje rrethore dhe më pas shpëlajeni me ujë. Për lëkurat që janë sensitive këshillohet që para aplikimit  të produktit të lagni fytyrën me ujë. 

Përbërësit: Copëza silica të pastra. Sfera Jojoba. Betaine. 96% e përbërësve janë me origjinë natyrale.


Shpërndaje