Comfort Zone Essential Mascara
Comfort Zone

Comfort Zone Essential Mascara

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,730.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Formula e pasur me vajra bimore, siguron qerpikë  ngritur por pa qenë të ashpër.  Për pasojë dhe pamja është shumë natyrale. Forma tipike e furçës ndan qerpikët me kujdes pa krijuar tufa të ngjitura. I përshtatshëm për të gjithë, përfshirë dhe personat që përdorin lente.

Përdorimi: Aplikoni produktin sa herë të dëshironi.

Përbërësit aktivë: Vaj Kokosi; Vaj Kastori; Lule Gardenia; 67% e përbërësve janë me origjinë natyrale


Shpërndaje