Comfort Zone Essential Cleansing Milk 200ml
Comfort Zone

Comfort Zone Essential Cleansing Milk 200ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,100.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Qumësht kremoz për pastrimin e përditshëm  lëkurës. Heq grimin dhe çdo papastërti tjetër. I jep fytyrës një efekt të mëndafshtë. Essential Cleansing Milk është një formulë universale që perdoret për çdo lloj lëkure dhe në çdo lloj klime pasi ruan ekuilibrin natyral të saj dhe jep shkëlqim. 

Përdorimi: Aplikoni në lekurë të thatë dhe pastroni me lëvizje rrethore. Më pas shpëlani me kujdes me ujë të vakët. 

Përbërës aktivë: Betaina, nje osmolit natyral; ekstrakt i panxharit  sheqerit. 92% e përbërësve janë me origjinë  natyrale.


Shpërndaje