Comfort Zone Essential Biphasic Make Up Remover 150ml
Comfort Zone

Comfort Zone Essential Biphasic Make Up Remover 150ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,350.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Solucion bifazik shumë delikat për heqjen e make up-it në zonën e syve. Ndërkohë që pastron edhe trajton këtë pjesë kaq delikate  fytyrës. Efektiv edhe për grimin më të fortë apo kundër ujit. Nuk ka aroma te shtuara. Rekomandohet veçanërisht për lëkurat sensitive. 

Përdorimi: Shkundeni shishen para perdorimit. Lagni pambukun me produktin dhe më pas aplikoni në zonën  e syve. Shpëlani me ujë.

Përbërës aktivë: Betaine. Vaj camellia nga Japonia. Vaj tsubaki


Shpërndaje