Comfort Zone Sacred Nature Cleansing Balm
Comfort Zone Sacred Nature Cleansing Balm
Comfort Zone

Comfort Zone Sacred Nature Cleansing Balm

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 4,750.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Pastrues organik balsami pa aromë për fytyrën dhe sytë me vaj organik Buriti. Në kontakt me ujin, ai shndërrohet në qumësht. Ai në mënyrë efektive heq përbërjen dhe papastërtitë.

Përdorimi: Duke përdorur spatulën e drurit, merrni një sasi të vogël të balsamit, aplikojeni në fytyrë dhe qafë dhe masazhojeni. Shpëlajeni me ujë ose përdorni një peshqir të lagur pambuku.

Përbërësit: 100% përbërës me origjinë natyrale, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL / PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, AQUA / WATER / EAU, MAURITIA FLEXUOSA FRUIT OIL, SUCROSE LAURATE, CETEARYL ALCOHOL, SUCROSE STEARATE, SORBITAN STEARATE, TOCOPHEROL, SUCROSE COCOATE, GLYCINE SOJA OIL / GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, SUCROSE PALMITATE.


Shpërndaje