Comfort Zone BODY STRATEGIST Thermo Cream
Comfort Zone

Comfort Zone BODY STRATEGIST Thermo Cream

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 7,440.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem termogjenik me një veprim të dyfishtë vaskular dhe lipolitik. Në mënyrë efektive zvogëlon celulitin e lokalizuar dhe kryesisht dhjamor. Veprimi termogjenik vaskular riaktivizon mikrocirkulimin dhe garanton përthithjen e thellë të përbërësve aktivë. Formuluar me kafeinë të pastër, mikroalga njëqelizore dhe karnitinë.

Përdorimi: Vendoseni me masazh delikat. Për veprim intensiv, aplikojeni pas dushit.

Përbërësit: AQUA / WATER / EAU, PROPANEDIOL, GLYCERYL STEARATE CITRATE, GLYCERIN, C12-15 ALKYL BENZOATE, CETEARYL ISONONANOATE, DICAPRYLYL ETHER, PROPYLHEPTYL CAPRYLATE, CYCLODEXTRIN, CAFFEINE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ESCIN, MENTHYL LACTATE, PARFUM / FRAGRANCE, SODIUM ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE CROSSPOLYMER, BENZYL ALCOHOL, HYDROGENATED POLYDECENE, MENTHOL, SUCROSE STEARATE, XANTHAN GUM, BENZYL NICOTINATE, POLYSORBATE 20, SODIUM DEHYDROACETATE, CARNITINE HCL, TOCOPHEROL, FUCUS VESICULOSUS EXTRACT, o-CYMEN-5-OL, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, LAURYL GLUCOSIDE, PLANKTON EXTRACT DERMALOGICALLY TESTED CLINICALLY TESTED


Shpërndaje