Comfort Zone BODY STRATEGIST Patch
Comfort Zone

Comfort Zone BODY STRATEGIST Patch

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 6,450.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Ideale për një sulm intensiv ndaj celulitit dhe më pas për të mbajtur rezultatet në një mënyrë shumë të lehtë. Ekstrakti i specit të zi, i përdorur gjithashtu në produktet farmaceutike, ka aftësinë e jashtëzakonshme për të rritur thithjen e përbërësve aktivë përmes epidermës, duke i bërë ata më aktivë.

Përdorimi: Për një rezultat të shpejtë, rekomandohet një përdorim i vazhdueshëm dhe i përditshëm për 1 muaj. Për shkak të faktit se produkti përmban kafeinë, nuk rekomandohet gjatë shtatëzënësisë. Aplikoni 1 copë në ditë në zonën ku papërsosmëritë janë më të dukshme. Patch duhet të aplikohet në lëkurë të thatë. Mund të përdoret më vete ose në kombinim me një krem ​​kundër celulitit, megjithatë kremi duhet të aplikohet pas patch-it, për të siguruar që patch-i të qëndrojë në vend. Pas 24 orësh, hiqni patch-in dhe aplikoni një të ri.

Përbërësit: diposlim™, Adipoless™, black pepper extract, caffeine, escin. ACRYLATES COPOLYMER, GLYCERIN, FUCUS VESICULOSUS EXTRACT, CYCLODEXTRIN, CAFFEINE, CARNITINE, PROPYLENE GLYCOL, METHYLSILANOL CARBOXYMETHYL THEOPHYLLINE ALGINATE, AESCULUS HIPPOCASTANUM SEED EXTRACT / AESCULUS HIPPOCASTANUM (HORSE CHESTNUT) SEED EXTRACT, POLYSORBATE 20, POLYSORBATE 60, GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT, CITRUS AURANTIUM DULCIS OIL / CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) OIL, LIMONENE DERMALOGICALLY TESTED CLINICALLY TESTED


Shpërndaje