Comfort Zone BODY STRATEGIST Oil 100ml
Comfort Zone

Comfort Zone BODY STRATEGIST Oil 100ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 6,450.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Një përzierje e vajrave elastikë natyralë që është ideale për strijat dhe në rast të ndryshimeve të papritura të peshës që mund të çojnë në humbjen e elasticitetit të indeve. Cilësia e saj e dendur e bën atë të përshtatshme për aplikime të lokalizuara për të luftuar strijat ose mungesën e hidratimit.

Përdorimi: Masazhoni në zonat e prekura nga humbja e elasticitetit dhe hidratimit.

Përbërës aktivë: 88% përbërës me origjinë natyrale. Vaj Organik Tamanu; Vaj bajame i ëmbël; Centella Asiatica; Vitamina E


Shpërndaje