Comfort Zone BODY STRATEGIST D-Age Cream 180ml
Comfort Zone BODY STRATEGIST D-Age Cream 180ml
Comfort Zone

Comfort Zone BODY STRATEGIST D-Age Cream 180ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 8,680.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem trupi me aromë delikate me veprim forcues, elastikues dhe ushqyes. Formuluar me Vaj Organik Tamanu dhe Acid Boswellic. Krem për të tonifikuar lëkurën dhe për të rinovuar pamjen e saj përmes veprimit të saj të synuar për forcim, antioksidim, rritje elasticiteti dhe ushqyerje.

Përdorimi: Vendoseni në mëngjes dhe në mbrëmje, bëni masazh derisa të përthithet plotësisht.

Përbërësit: 91% përbërës me origjinë natyrale. AQUA / WATER / EAU, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / BUTYROSPER¬MUM PARKII (SHEA) BUTTER, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE CITRATE, PENTYLENE GLYCOL, ISOSTEARYL ALCOHOL, AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, PARFUM / FRAGRANCE, BUTYLENE GLYCOL COCOATE, CALOPHYLLUM INOPHYLLUM SEED OIL, CETEARYL ISONONANOATE, CRAMBE ABYSSINICA SEED OIL, ORBIGNYA OLEIFERA SEED OIL, PROPYLHEPTYL CAPRYLATE, HYDROLYZED WALNUT EXTRACT, SHOREA STENOPTERA SEED BUTTER, TOCOPHEROL, PHENOXYETHANOL, CETYL ALCOHOL, SORBITAN LAURATE, GLYCINE SOJA OIL / GLYCI¬NE SOJA (SOYBEAN) OIL, CAPRYLYL GLYCOL, BOSWELLIA SERRATA RESIN EXTRACT, XANTHAN GUM, ETHYLCELLULOSE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, DISODIUM EDTA, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM BENZO¬ATE, POTASSIUM SORBATE.


Shpërndaje