Comfort Zone BODY ACTIVE Cream 200ml
Comfort Zone

Comfort Zone BODY ACTIVE Cream 200ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 7,195.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Trajtim kozmetik që nxit tonifikimin dhe vepron si antioksidant. Përbërja e freskët dhe e lehtë e këtij produkti karakterizohet nga një aromë natyrale që nxit mikroqarkullimin. Ideal për tu përdorur për çdo lloj lëkure, pas aktivitetit sportiv. I përshtshëm për meshkuj dhe për femra.

Përdorimi: Masazhoni produktin në të gjithë trupin, sidomos në zonat më problematike.

Përbërës aktivë: Polifenole maca nga bima Peruviane dhe ekstrakt të çajit matcha. Aromë natyrale energjizuese.  94% e përbërësve janë me origjinë natyrale.


Shpërndaje