Comfort Zone ACTIVE PURENESS Fluid 30ml
Comfort Zone ACTIVE PURENESS Fluid 30ml
Comfort Zone

Comfort Zone ACTIVE PURENESS Fluid 30ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 4,840.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem hidratues për fytyra  yndyrshme. Kombinimi unik i vitamines C me pluhurat që japin efektin mat, e bëjnë këtë produkt ideal për trajtimin e fytyrës dhe perfekt si bazë make up-i. Këshillohet të përdoret gjatë periudhës së verës, Ideal dhe për meshkuj. 

Përdorimi: Aplikoni në lekurë, pasi e keni larë atë. 

Përbërës aktivë: Vitamine C. Starch. 93% e përbërësve me origjinë natyrale.


Shpërndaje