Comfort Zone ACTIVE PURENESS Corrector
Comfort Zone ACTIVE PURENESS Corrector
Comfort Zone

Comfort Zone ACTIVE PURENESS Corrector

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,599.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Trajtim intensiv pastrues që përdoret vetëm mbi zonat me imperfeksione pasi  favorizon shërimin e tyre. Këshillohet për problematika të lokalizuara të lëkurës me yndyrë (akne, shenja etj).  Perfekt edhe për meshkujt.

Përdorimi: Aplikoni direkt në zonat problematike dhe ri-aplikoni gjatë ditës nëse është e nevojshme. Mos e përdorni në zonën e syve

Përbërës aktivë: Acid glikolik 3%; Acid mandelik 3%; Ekstrakt organik i lakres afrikane; Ekstrat  mangosteen. Formule transparente. 94% e përbërësve me origjinë natyrale.


Shpërndaje