Comfort Zone Tranquillity™ Kit
Comfort Zone

Comfort Zone Tranquillity™ Kit

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 10,200.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Kënaquni çdo ditë në një përvojë spa në shtëpi falë vajrave esencialë të Tranquillity™ për një ndjesi të menjëhershme të relaksimit të mendjes dhe trupit.
Tranquility Shower Gel e lë lëkurën me aromë të këndshme dhe mbron hidratimin e saj natyral.
Kremi i Trupit Tranquility, me një teksturë të pasur dhe prej kadifeje, siguron ushqim të thellë dhe qëndrueshmëri.

 Ky Gift Kit përfshin: 

  • Tranquillity™ shower gel 200ml
  • Tranquillity™ cream 180ml

Shpërndaje