Codramol 400mg
Farmalider

Codramol 400mg

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 650.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Codramol me formulen e tij Ibuprofen me argininë rrit përthithjen e produktit dhe mbron stomakun.

Trajton:

  • Dhimbjen e kokës
  • Dhimbjen e dhëmbëve
  • Dhimbjet post-operatore
  • Dhimbjet nga menstruacionet
  • Dhimbjet muskulare
  • Dhimbjet e artritit rheumatoid & spondiloartrozës
        Shpërndaje