Clinicum Disinfettante Multiuso
Clinicum

Clinicum Disinfettante Multiuso

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 350.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Dezinfektues për përdorim të jashtëm. Ideale për pastrim që kërkon edhe dezinfektim. Përdoret në kuzhina, hapësira për lojëra për fëmijë, banjo, zyra, bare-restorante, makina, ambiente të jashtme, etj.

Eliminon mykun, bakteret gram (+), bakteret gram (-), viruset dhe kërpudhat. Heq yndyrnat dhe pastron në mënyrë të sigurt dhe efektive.

Shpërndaje