Chicco Well Being Colors Bottle 150ml
Chicco

Chicco Well Being Colors Bottle 150ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 900.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Shishe Chicco Well Being Colors Shishe 150ml (Shkalla e rrjedhës e ngadaltë) është shishja ideale për foshnjat 0M+. E lehtë për t’u përdorur me mbylljen e sigurt dhe qafën e gjerë, është e shpejtë për t’u mbushur dhe pastrohet lehtë. Forma ergonomike e shishes e bën më të lehtë ushqimin për prindërit dhe foshnjat. Përmban një kokë fiziologjike anti-kolike. I jep bebes një ndjesi të këndshme dhe natyrale. Ai përshtatet në mënyrë të përkryer në gojën e foshnjës dhe respekton lëvizjen natyrale të thithjes.

Shpërndaje