Chicco Pudër talk
Chicco

Chicco Pudër talk

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 400.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Rifreskon dhe mbron lëkurën e të porsalindurve, duke e lënë të thatë e të butë.

Formulë e pasur që lejon frymëmarrjen natyrale të lëkurës duke mos bllokuar poret. Falë veprimit përthithës të niseshtes së orizit rifreskon dhe mbron lëkurën e të porsalindurve dhe fëmijëve.

  • Pa paraben. Pa ngjyrues dhe alkool. I testuar dermatologjikisht në lëkura të ndjeshme. Hipoalergjik.

Shpërndaje