Chicco Kunja pambuku për pastrimin e veshëve
Chicco

Chicco Kunja pambuku për pastrimin e veshëve

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 350.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Produktet e foshnjës Chicco janë me cilësi të lartë dhe jashtëzakonisht të sigurta për fëmijën tuaj. Këto kunja me majë pambuku janë sterile dhe pa mikrobe dhe baktere të dëmshme. Përdornini kunjat për të pastruar gishtat e duarve dhe këmbëve të fëmijës suaj dhe gjithashtu për të aplikuar krem ​​ose vaj në lëkurën e fëmijës suaj.Për më teper këto kunja pambuku  kanë një formë unike për mbrojtjen e daulles së veshit.

  • Kunjat e pambukut Chicco janë të butë dhe fleksibël. Skajet përbëhen nga 100% pambuk.
  • Ideale për higjienën dhe pastrimin e përditshëm.

Përdorimi: Kujdes: Një përdorim i pasaktë mund të shkaktojë dëmtime ose infeksione të veshit. Përdorni vetëm në pjesët e jashtme të veshit.


Shpërndaje