Chicco Krem kundër pickimit të mushkonjave
Chicco

Chicco Krem kundër pickimit të mushkonjave

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 750.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Linja e re Chicco rifreskon, hidraton dhe mbron lëkurën e të vegjëlve në mënyrë natyrale. Aroma e lehtë dhe delikate vjen nga prezenca e vajit të Melissa dhe Andiroba. Kremi përthithet menjëherë. Ideale pas banjos, hidraton dhe mbron lëkurën.

  • Formulë delikate ideale për lëkurën e fëmijëve
  • Me vaj Melissa dhe Andiroba, mbrojtje 100% natyrale
  • Aromë delikate dhe natyrale pa parfum sintetik
  • E testuar dermatologjikisht në lëkurë të ndjeshme

Pa alkool, pa ngjyrues, pa paraben, pa SLES, pa fenoksietanol, pa silikon, pa vajra minerale, pa parfum sintetik.


Shpërndaje