Chicco Krem hidratues (0m+) 200ml
Chicco

Chicco Krem hidratues (0m+) 200ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 520.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Hidraton lëkurën duke e lënë atë të butë dhe të mëndafshtë.

I ofron lëkurës çdo gjë që i duhet për tu hidratuar dhe ushqyer çdo ditë, duke respektuar fiziologjinë e lëkurës delikate të bebit që nga ditët e para pas lindjes.

Përmban qumësht të bajameve të ëmbla me veti zbutëse dhe ushqyese. E dizenjuar specifikisht për lëkurën e të voglit tuaj, tolerohet mjaft mirë dhe nga lëkurat më delikate dhe absorbohet me lehtësi. Zbut, qetëson lëkurat e irrituara dhe i jep elasticitet dhe butësi lëkurës.

  • I testuar klinikisht
  • Pa konservantë
  • Pa parabene
  • Pa alkol dhe ngjyrues
  • I testuar dermatologjikisht për lëkura sensitive
  • Hipoalegjik (i formuluar për të minimizuar rrezikun nga alergjitë)

Përdorimi: 

Aplikoni një sasi të vogël produkti në dorën tuaj dhe masazhojeni me butësi në lëkurën e pastër të fëmijës.


Shpërndaje