Chicco Fresh Relax Teething Ring 4M+
Chicco

Chicco Fresh Relax Teething Ring 4M+

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 630.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Unaza e dhëmbëve në formë qershie është krijuar posaçërisht për lehtësimin më të madh të fëmijës në kohën e daljes së dhëmbëve të tij të parë, duke ofruar një masazh të butë në zonën e mishit të dhëmbëve.
Pjesa e saj e butë plastike përmban ujë të freskët dhe e mban unazën të ftohtë për një kohë të gjatë, duke lehtësuar dhimbjen dhe duke ftohur gojën dhe mishrat e ndjeshëm të foshnjës. Pa BPA.

Shpërndaje