Chicco Detergjent për shishe (0m+)
Chicco

Chicco Detergjent për shishe (0m+)

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 510.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Pastrues delikat ideal për larjen e shisheve, biberonave dhe enëve të foshnjës suaj.

  • Formula, me 98% të përbërësve me origjine natyrale, heq efektivisht papastërtinë duke i lënë produktet të pastra dhe të sanitizuara.
  • E testuar dermatologjikish
  • E testuar për Nikel
  • Pa ngjyrues dhe pa parfum

Shpërndaje