Cebrotile
Coli's Pharmacy & Dermo Lab

Cebrotile

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,600.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Shtesa ushqimore Cebrotile që përmban ekstrakte bimore të tilla si Ginkgo biloba chepuo, e dobishme për të ndihmuar funksionin njohës dhe kujtesën.

Indikacionet:

  • Çrregullime të memorjes dhe të përqëndrimit;
  • Demenca;
  • Sindrom vertiginoz;
  • Acufeni
Shpërndaje