CC Creams Value Set
CC Creams Value Set
YOUTH LAB

CC Creams Value Set

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,690.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Një Seti që përfshin: 

  • YOUTH LAB CC Complete Cream SPF30 Normal_Dry Skin 50ml
  • YOUTH LAB CC Complete Cream for Eyes 15ml

 

CC Complete Cream for Eyes: Krem sysh, rivitalizues me ngjyrë, i cili siguron hidratim, elasticitet dhe mbulim natyral, ndërkohë që dukshëm zbeh rrathët e errët dhe shenjat e plakjes. Përmban Hexapeptide Modern Technology, që kanë për qëllim rigjenerimin e zonës poshtë syve dhe uljen e borsave të formuara. Falë Qelizave Natyrale Stem dhe Trimethylgycineve bën zbutjen e rrudhave dhe hidraton në thellësi, ndërkohë që Vitaminat dhe aktivet NMF të kombinuara më Vajin Abyssinian, rregullojnë elasticitetin e lëkurës.

CC Complete Cream SPF 30: Krem me ngjyrë me një teknologji multifunksionale, që ofron mbulim uniformë dhe normalizon ngjyrën e lëkurës, duke i dhënë asaj një pamje rinore dhe shkëlqim rrezatues. Formula e avancuar me ekstraktin bimor Unilucent që rikthen hidratimin e lëkurës, elasticitetin dhe shkëlqimin. Filtrat e Spektrit të Jashtëm mbrojnë nga rrezet UVA dhe UVB dhe radikalet e lira.

 


Shpërndaje